piątek, 3 lutego 2012

Peelingi

 Hejka! Dzisiaj chciałybyśmy przedstawić Wam 3 peelingi. 2 do twarzy i 1 do ciała.


Zaczniemy od tego do ciała, ponieważ nie mamy go z czym zestawić. Producentem jest firma Joanna i pochodzi z kolekcji Fruit Fantasy – hawajski ananas. Jest to gruboziarnisty scrub do ciała o egzotycznym zapachu ananasa. Ma on konsystencję żelowo – ziarnistą. Doskonale złuszcza naskórek, a przy tym nie podrażnia skóry. Po jego używaniu skóra nie jest wysuszona, jest jędrna i mięciutka. Jesteśmy zadowolone z działania tego produktu.


Peeling myjący z kiwi również jest produkowany przez firmę Joanna. Jego ziarenka są mniejsze niż w tym do ciała. Ma przyjemny zapach, bardziej przypominający słodką gumę balonową, niż kiwi ; Doskonale radzi sobie z niedoskonałościami na twarzy. Cena to 3.99 w promocji.


Ostatni produkt jaki chcemy Wam przedstawić jest to peeling do twarzy oczyszczająco – normalizujący firmy Soraya – special care. Konsystencja jest kremowa - biała z różowymi drobinkami. Jego drobinki są ledwo wyczuwalne dla jednych może być to plusem. Po korzystaniu z tego peelingu skóra jest lekko zmatowiona i nawilżona. U nas zdania na jego temat są podzielone.


Nadal szukamy peelingu, który jednocześnie odpowiednio złuszcza skórę i zarazem ją matuje bez efektu ściągnięcia. Macie jakieś pomysły ?

3 komentarze: