wtorek, 3 lipca 2012

Przeżyć lipiec za 50 zł ; O

Hej, dzisiaj wzięłyśmy udział w bardzo fajnej akcji.

 Po pierwsze jest to super, bo nasze portfele może trochę odspaną w tym wakacyjnym szale zakupów. A po drugie, kiedy patrze w łazience na te wszystkie kosmetyki, to połowa z nich tylko leży i się kurzy ;DD Zapraszam Was do udziału w zabawie - informacje znajdziecie TU
W ostatnich dniach też widziałam dużo informacji o Shiny Boxie. Jestem bardzo ciekawa takich kosmetycznych pudełeczek. A że lubię niespodzianki to też jest to coś dla mnie ;DD

Co myślicie o takich akcjach?

10 komentarzy:

 1. Ja póki co zastanawiam się nad glossy box'em tylko z tego co patrzyłam np. na brytyjski glossy box to mają ciekawszy asortyment marek moim zdaniem dlatego stwierdziłam, że zaczekam, aż glossy box rozkręci się u nas jeszcze bardziej.

  OdpowiedzUsuń
 2. takie akcje są fajne bo wyznaczają konkretny cel, ja postanowiłam nie kupować nic, ale ucieszyla bym sie juz jakbym sie zmiescila w 50 zł...zobaczymy ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja mimowolnie przeżyłam czerwiec za 50 zł chyba :D :D ale nie bawię się w to bo i tak nie wyjdzie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. ta najpierw sobie obiecuję, że nie wydam dużo pieniędzy, a potem z tego nic nie wychodzi... ale mimo wszystko życzę powodzenia:)

  OdpowiedzUsuń
 5. brałam udział w zeszłym miesiącu, niestety bezskutecznie. w tym mam trochę zakupów w planach. grunt, żeby fantazja nie poniosła i nie kupić rzeczy nieprzydatnych ;)
  a i tak zaczynam od zużywania ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. a nawet da się przezyc bo niektore rzezcy mam na zapasa choc jakbym kupila podklad to tylko to i koniec!
  zapraszam do siebie na rozdanie jeśli masz ochotę i nie brałaś udziału;)
  http://ankowata.blogspot.com/2012/06/rozdanie-komsetyczne.html

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja ostatni raz na zakupach byłam z miesiąc temu, ale nie zmienia to faktu, że u mnie ciężko byłoby wydać tylko 50zł/.

  OdpowiedzUsuń