środa, 8 maja 2013

Odrobina orzeźwienia

Hej dziewczyny!!
Pomyślałam sobie że z racji tego, że za oknem panuje ukrop dzisiejszy post będzie orzeźwiający. Chciałabym podzielić się z Wami moim zdaniem na temat mydła oliwkowego firmy barwa.

http://klub-ekspertek.ofeminin.pl/Barwa,Barwy-harmonii-green-olive,Opinie,Mydla,3685.html

Mydło oliwkowe Barwy Harmonii Green Olive powstało w oparciu o recepturę, której tradycja sięga 1949 roku. Baza mydła została pozyskana z naturalnego oleju palmowego, co zapewnia niezwykłą delikatność w pielęgnacji skóry.
Przede wszystkim już na samym początku w oczy rzuca się opakowanie, które zauroczyło mnie  swoją prostą. Mydło ma kolor oliwkowy. Na środku umieszczono znak firmowy Barwy. Samo mydło ma przede wszystkim piękny, intensywny , a zarazem orzeźwiający zapach.  Główną zaletą tego mydła jest to, że nie wysusza ani nie podrażnia skóry. Sprawia, że nasza skóra jest dobrze nawilżona i jeszcze na długo po kąpieli/ prysznicu ładnie pachnie. Jest wydajne – używam go wraz z domownikami od ok. miesiąca, nie widać znaczących ubytków, choć jego zapach tak nas kusi, że pod byle pretekstem biegamy myć ręce. Jedyne do czego mogę się przyczepić to fakt, że kostka jest duża, a przez to mało poręczna. Do wyboru mamy jeszcze dwie opcje, mianowicie różaną oraz tradycyjną.
Za 200 gram płacimy 7,79 zł co wydaje mi się dość przystępną ceną jak za taką jakość :)


5 komentarzy: