piątek, 6 grudnia 2013

Pieczone jabłko w karmelu idealne na zimę ;3

Moje drogie, 
Poprzedni post jak i następne będą znacząco wchodziły w tematykę zimową. Miesiąc grudzień (nie)stety inaczej się już nie kojarzy :) Taki obraz będzie nam towarzyszył przez najbliższe miesiące.

Dzisiaj zapraszamy Was w serię 'zimowych' zapachów. Dokładnie rok temu w YR Ola zakupiła wodę toaletową o zapachu pieczonego jabłka w karmelu z edycji limitowanej. Zapach idealny na tą porę roku, zaraz Wam powiem dlaczego tak uważam.


Uwielbiam zimowymi porankami psiknąć się tą wodą, ponieważ ma ciepłą słodką woń. Również chętnie sięgam po nią po zabieganym dniu aby pozwolić swojemu ciału się zrelaksować. Nuty wody przywodzą na myśl wieczory w górach przy kominku z kubkiem kakao w ręce. Oczyma wyobraźni widzę zimową arkadię w drewnianym domku, a zmysły dają się wodzić delikatnym, subtelnym acz stanowczym aromatom. Chętnie sięgam po tę wodę w śnieżne hulanki za oknem, dzięki niej mogę się zrelaksować, wyruszyć w wyimaginowane podróże, poczuć się bezpiecznie. Woda - pieczone jabłka w karmelu jest to idealny zimowy produkt na chwile oderwania się od rzeczywistości. 
Trwałość produktu z pewnością można zaliczyć do przeciętnych - ok 5 godzin. Na początku zapach jest intensywny i słodki, później staje się on lżejszy i orzeźwiający. Nuty słodkiego karmelu zmieniają się w kwaśne jabłko, dzięki czemu czujemy się świeżo. 

100 ml zakupiłyśmy za cenę 39,90 

Czy czujecie się zachęcone opisem? A może macie jakiś inny ulubiony zimowy zapach?


7 komentarzy:

 1. Ja mam wodę toaletową o podobnym zapachu,ale z ORIFLAME :)
  To prawda - na zimę jest fantastyczna :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja myślałam, że jakiś przepis świąteczny będzie;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię takie słodkie zapachy ;) Aczkolwiek w zimę staram się używać ciężkie perfumy, które za bardzo nie lubię, a dostałam w prezencie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ach, gdyby był wosk o takim zapachu :)
  Pokażę, ale dopiero wtedy kiedy dostanę wiadomość, że paczka doszła, nie chcę zepsuć niespodzianki :D

  OdpowiedzUsuń
 5. hmmm musi pieknie pachnieć:)

  OdpowiedzUsuń