środa, 21 maja 2014

A miało być tak pięknie...

Hej!
Powinnyśmy się chyba usprawiedliwić dlaczego w tym miesiącu piszemy tak rzadko. No cóż, życie nas poniosło ^^ Praca, pisanie licencjatu etc. 


Mogłabym tak wymieniać w nieskończoność. Na szczęście udało mi się wygospodarować trochę wolnego czasu więc jestem...
Dziś napiszę kilka słów o moim wielkim rozczarowaniu.
Douglas, time to fresh up, scrub do ciała o zapachu cytryny i ogórka. 
 

Jesteś gotowa na skok do lodowatej wody? Czas na odświeżenie! Bądź gotowa na odświeżenie z delikatnym cytrynowo ogórkowym scrubem, który pozostawi twoją skórę gładką i delikatną. Kosmetyk wolny od parabenów. Tak mniej więcej brzmi formułka producenta w wolnym tłumaczeniu:P.


Kosmetyk mieści się w 200 ml plastikowym słoiczku. Design opakowania jest bardzo prosty, podoba mi się. Konsystencja peelingu jest galaretowata, rzadka przez co trudno wydobyć go z opakowania. Zapach przyjemny dosyć intensywny. W ogóle nie kojarzy mi się z cytrynowym bądź ogórkowym aromatem. Głównym zadaniem scrubu jest złuszczanie naskórka. W tym przypadku drobiny są tak delikatne, że nie ma mowy o żadnym złuszczaniu ani tym bardziej zdzieraniu;). Kosmetyk przeznaczony jest do scrubowania całego ciała. Niestety nawet jeśli pokusiłabym się o nałożenie go na twarz to i tak byłby za słaby. Zapowiadał się naprawdę nieźle, do czasu pierwszego użycia...
Jako, że kosmetyk był prezentem nie wiem ile kosztował. Szukałam w internecie niestety nigdzie nie mogę znaleźć żadnych informacji na temat tego peelingu. Z drugiej strony to może i lepiej ;) Jeśli chodzi o mnie, to znam lepsze zdzieraki, z dużo lepszym działaniem. Szkoda pieniędzy na takie słabe peelingi.

Chciałabym Was poprosić o wypełnienie ankiety do mojej pracy licencjackiej. Jeśli znalazłybyście chwilkę czasu, byłabym Wam ogromnie wdzięczna :)
https://docs.google.com/forms/d/1w2D12fOuX_atcYTfUKG4MWeXGaHZB5QxdI3Sd_mCEnM/viewform?usp=send_form 

6 komentarzy:

 1. a to średniaczek :/
  już wypełniam ankiete :)

  OdpowiedzUsuń
 2. dzięki za recenzję, bo dobrze wiedzieć :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Znam ten brak czasu:( na szczęście u mnie już po:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja również cierpię na brak czasu - ale chyba większość osób tak ma,że doba jest zdecydowanie za krótka...

  OdpowiedzUsuń
 5. Przynajmniej kolor ma uroczy :D
  http://mieteek.blogspot.com zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń