wtorek, 20 stycznia 2015

Pełna energii!

Hej, 

Dzisiejszy dzień chyba nie może być lepszy! (Przynajmniej dla mnie) Wszystko idzie wedle planów - a zaczęło się już wczoraj, kiedy dowiedziałam się że nie mam seminarium = wolne <3 Dodatkowo za oknem pojawił się śnieg, co w sumie nie jest dobre ale przynajmniej nie muszę się wspinać w Sopocie pod górę ;DD. Na jezdni jest ślisko i trzeba uważać na dziwaków przebiegających przez ulice i inne samochody, które wymuszają pierwszeństwo. Jakby nie wiedzieli, że warunki są dosyć trudne.. ehh.. 

Wracając do szczęścia - wstałam wcześnie rano i pognałam po świeże pieczywo na śniadanie i po coś słodkiego na potem. Później zaczęłam realizować plany - objazd po biedronkach za suszareczką do paznokci. Znalazłam ją dopiero w czwartym sklepie ;D Ale znalazłam!
Nie jestem do końca przekonana co do jej działania, jednak wiem jak Ola ją chciała. I wiem jaki wczoraj miała zły dzień. Czyż nie jestem najwspanialszą siostrą? 
Po południu na pewno pomaluję paznokcie i wypróbuję działanie tego maleństwa, bo jutro mam egzamin - kobieca logika/lenistwo. Na pewno niedługo dam Wam znać jak się sprawuje i czy była warta 20 zł - to nie majątek :)

Wszystko dzisiaj się dobrze układa, a ja czuję się pełna motywacji i energii do działania! Pewnie skończy się jak otworzę prezentacje na jutrzejszy egzamin ;DD albo jak zacznę robić obiad czy zacznę sprzątać ;D 

Tymczasem mała przerwa od przerwy - kawka z pyszną pianką, ciasteczka i Wasze blogi. Później biorę się do roboty i wieczorem zasłużona siłownia :)


Mam nadzieję, że też macie dobry dzień i wszystko idzie po Waszej myśli :*

11 komentarzy:

 1. Ciekawa jestem czy hybrydy by utwardziła...

  OdpowiedzUsuń
 2. Kawa i ciasteczka wyglądają bardzo apetycznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawa jestem czy jest całkowicie bezpieczna. Daj znać czy się sprawdza.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny kubek! Ja ostatnio kawę piję litrami, więc chwilowo robię sobie odwyk :) Jeden kubek na śniadanie wystarczy :D

  No ciekawa jestem tej lampeczki, pisz szybko jak się sprawuje :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ciekawa jestem tej suszarki:P

  OdpowiedzUsuń
 6. Miałam w planach go kupić, ale w mojej biedronce rozeszły się jak woda ;)

  OdpowiedzUsuń