wtorek, 25 sierpnia 2015

Błękitne pazurki z Golden Rose

Hej dziewczyny!

Dzisiaj chciałabym Was zaprosić na kolejny post z przepięknym i jednym z moich ulubionych mani :)

W rolach głównych Golden Rose z serii WOW nr 83 oraz  Matte 10. Do wykończenia wykorzystałam uroczy ozdobny lakier Life 01.


Przede wszystkim moje zdanie na temat serii WOW jest bardzo zróżnicowane. Niektóre kolorki jakie posiadam (jest ich chyba 6) zasychają w zupełnie innym tempie, co tylko podkreśla stwierdzenie, że lakier lakierowi nierówny. Nawet jeśli jest produkowany przez tę samą firmęi pochodzi z tej samej kolekcji. Emalia nr 83 jest pięknym odcieniem błękitu, który pomimo grubej warstwy idealnie zastygł na moich paznokciach bez odcisków. na początku pozwoliłam mu samemu podeschnąć a następnie posłużyłam się moją 'przyjaciółką' - suszarką do paznokci.


Aby urozmaicić ten jakże prosty mani, postanowiłam pomalować w inny sposób mój serdeczny palec. Do tego użyłam wcześniej wspomnianego Matte nr 10 i Life 01.

Wszystko świetnie się komponuje, ponieważ wpisuje się w różne tonacje jednego kolorku. Nawiasem mówiąc mojego ulubionego :D Bardzo podoba mi się efekt końcowy. Lakiery Life z drobinkami to świetne i zarazem szybkie urozmaicenie codziennego wyglądu paznokci. Jestem ich ogromną fanką bo dają estetyczne wykończenie i co najlepsze nie rozpuszczają lakieru bazowego. Już nie jeden raz miałam przypadek, kiedy pomalowałam brokatem zwykły lakier - po pierwsze schło miliard godzin, a na końcu dosłownie zrolował mi się z lakierem 'podkładowym' wtf.. Dlatego ozdobniki od Life mają u mnie ogromnego plusika :D

Powiedzcie jak Wam podoba się ta wersja mani?

9 komentarzy: